Daily round Style digest Travels

# the road is home

Po czym poznaję, że rzeczywiście wyjazd był udany? Najczęściej właśnie po trudnościach, jakie sprawia mi późniejszy powrót do rzeczywistości. To zdarza się najczęściej wtedy, gdy odwiedzam rodzinne strony. Z perspektywy czasu żałuję, że dopiero życie za granicą oraz liczne wyjazdy uświadomiły mi jak cudowne są te regiony.

# the road is home

Ten wyjazd był niesamowity pod tym względem, że odbył się z całym gronem fantastycznych ludzi. Przemierzając Polskę z całą grupą instrumentów. Organizując spontaniczne wyprawy wymarzonym vanem, przygotowując się do koncertów, rozmawiając do samego rana i przede wszystkim celebrując codzienność. Są to chwile, których z pewnością nie zapomnę. Zdecydowanie należy do nich właśnie te popołudnie, które spędziliśmy na dzikiej plaży.

DSC_9351

IMG_1251

IMG_1250

IMG_1253

Slip dress: Moye

Jestem ciekawa Waszych niezapomnianych wspomnień z tych wakacji, koniecznie się z nimi podzielcie! Zdjęcia autorstwa niesamowitej Oli Golczyńskiej! Dziękuję za wszystko, zwłaszcza za ten cały tydzień!

You Might Also Like

 • Jako, że prawdziwe wakacje jeszcze dopiero przede mną, najwspanialszym wspomnieniem podzielę się dopiero za jakiś czas ;)
  Cieszę się, że Twoje wyglądają tak pięknie! Wieczór na plaży – chyba za niczym tak bardzo teraz nie tęsknię jak właśnie za tym!

  • Mam nadzieję, że zdradzisz swoje wakacyjne plany!

   • Właśnie wróciłam z Budapesztu, a w grudniu znów pakuję walizki i lecę na Wyspy Kanaryjskie :) to są te moje wakacje, na które tyle czekam!

 • Przepiękne zdjęcia :) Bardzo się cieszę, że cudownie spędziłaś czas, to bardzo ważne zwłaszcza jeśli mieszka się na obczyźnie. Ja pojechałam za granicę z córcią na dwa miesiące ale już tęsknię… bardzo. Na obczyźnie nie czuję się swojsko, ładnie tu jest, ale to nie mój świat… Może ja po prostu nie lubię UK :)
  Tak oglądam Twoje zdjęcia na IG i rozkminiam czy używasz jakiś filtrów? Widziałam już nie raz takie konta na IG gdzie te zdjęcia były właśnie takie na swój sposób subtelne i zastanawiam się czy to nie zasługa vsco cam :)

  • Ja uwielbiam Barcelonę, ale szczerze mówiąc także czuję się zupełnie inaczej w Polsce :) Jeśli chodzi o filtry- HB1 Vsco :)

   • A planujesz tam zostać?:) Ja wiem, że jeszcze mną rzuci po świecie, ale na stałe chce zostać w PL :)
    Właśnie rozkminiłam to jak pobrałam vsco!:D Ten filtr jest świetny :)

    • Zamierzam zostać w Barcelonie :) Oczywiście myślę o czymś ‚swoim’ w Polsce. Jednak na chwilę obecną wystarcza mi odwiedzanie rodzinnego domu :)

     Cieszę się, że Ci się spodobał!

 • Rozmarzyłam się, oglądając zdjęcia. U mnie wyjazd dopiero przede mną. Mój lipiec i sierpień to praca nad blogiem. Mogę trochę to do wspaniałego czasu zaliczyć, dużo się o siebie nauczyłam i zlazłam swoją niszę.

  • Bardzo się cieszę! Dla mnie akurat jesień jest najbardziej produktywną porą roku :) Baw się dobrze na wyjeździe!

 • Wspaniałe zdjęcia. Jak zobaczyłam je na Insta to nie byłam pewna czy to Ty… w końcu zupełnie inny kolor włosów. Super! :)

  • Tak właściwie to zawsze byłam blondynką! Brąz był chwilową zachcianką/błędem ;) Mam nawet dowód!

 • Plaże podobają mi się zdecydowanie najbardziej, kiedy nie muszę martwić się, że mogę kogoś nadepnąć. Strasznie ciężko się przestawić…

  • Dlatego tak bardzo lubię dzikie plaże! Nie było absolutnie nikogo od sporadycznie pojawiających się wycieczek konnych :)

 • Gdzie jest ta plaża, bo wygląda niesamowicie? Z wakacji wspomnienia przywiozę dopiero na koniec września, bo właściwie dwa ostatnie miesiące spędziłam z nosem w komputerze.