Daily round Style digest

# Charlotte Rouge: lace love affair

Na co dzień moja edukacja związana jest ze światem mody. Logiczne było dla mnie to, że zaczęłam podążać za trendami. Po jakimś czasie okazało się, że jest to dla mnie ślepa uliczka, ponieważ niewiele z nich pasowało do mojej świadomości. Lubię podziwiać niezwykłe kreacje, wzorzyste tkaniny oraz oryginalność. Jednak co dzień rzadko kiedy przemawia do mnie sezonowość ubrań. W codziennych wyborach stawiam na uniwersalność oraz wygodę. Zakupy w sieciówkach nie są mi obce, ale zdecydowanie wolę poznawać nowe, rodzime projekty.

Mam kilka ulubionych, polskich projektów i za każdym razem cieszę się kiedy na pytanie „skąd to masz” mogę odpowiedzieć „to nowa polska marka”. W końcu w Polsce możemy znaleźć naprawdę świetnych projektantów! Tworzą świetne jakościowe produkty, wyróżniając się przy tym niebanalnym pomysłem. To dlatego postanowiłam co jakiś czas publikować wpisy o polskich markach, z którymi naprawdę warto się zapoznać.

Charlotte Rouge lingerie
Buy now or cry later!

Kolekcje Charlotte Rouge już jakiś czas temu podbiły moje serce. Urzekające fasony, oryginalne kroje oraz przede wszystkim komfort noszenia.

Od razu pokochałam proste, koronkowe biustonosze, które noszę znacznie chętniej niż tradycyjne fiszbinowe. Największą zaletą jest dla mnie brak zapięć. Odkąd pamiętam jest to element, który niezmiernie mnie irytuje. Plusem są także proste ruchome ramiączka, które można dopasować do każdej stylizacji. Jest to także jedna z nielicznych polskich marek, która oferuję tanią i sprawną wysyłkę za granicę.

Zdecydowanie ten rodzaj bielizny można śmiało eksponować! Szczególnie korzystnie prezentują się z rzeczami z mocno wyciętym dekoltem z przodu lub z tyłu.

Przypominam że możecie mnie spotkać na Instagramie marki Charlotte Rouge!

You Might Also Like

  • Podzielam fascynację polskimi markami :) A co do zdjęć na profilu Charlotte Rouge – są piękne!

  • Ta bielizna jest prześliczna, ale niestety – na mały biust. Mam kilka w tym stylu i się meczę, nosząc, a tak mi się podoba.

    • Nie tylko na mały biust! :) I załączam na to mały dowód. Mam wrażenie, że akurat w tym przypadku jest to kwestia przede wszystkim tego jak czujemy się z naszym ciałem oraz naszej pewności siebie.

  • Przepiękne. Również ostatnio wybieram koronkowe biustonosze, są nie tylko śliczne, ale też bardzo wygodne.

  • Wow! Cudowne:) przepiękne, kobiece i seksowne…