Fashion

#whywhiteworks

Barcelona w okresie jesiennym ma swój niezastąpiony klimat. Pieczone kasztany sprzedawane na ulicy, pierwsze churros z gorącą czekoladą i przede wszystkim odpoczynek od upalnych dni. To także temperatury, które są idealne na zabawę w warstwy. Po raz pierwszy w tym sezonie zdecydowałam się na coś innego niż spodnie oraz duże swetry w połączeniu ze sztybletami. Biały kolor zawsze rezerwowałam tylko dla lata i nigdy nie sądziłam, że równie dobrze sprawdzi się w okresie jesienno-zimowym. Prosta sukienka z koronkowym wykończeniem i biały sweter to na chwilę obecną mój ulubiony duet. Zwłaszcza, że świetnie sprawdza się zarówno w towarzystwie klasycznych botków, jak i kozaków za kolano.

english

img_2146
img_2130
img_2157

 

 

You Might Also Like

  • Ciekawie to wygląda.

  • Prześliczny zestaw <3

  • Piękna ta koronka! Ja teraz oszalałam na punkcie plisowanych lub tiulowych spódnic w połączeniu z ciężkimi swetrami :)

  • Za koronki dam się pociąć, generalnie ;) Świetna i sukienka, i cała stylizacja! Zazdrość, że możesz o tej porze roku chodzić w takich zestawieniach, bez dodatkowych warstw;)

  • Ta sukienka jest tak przepiękna, że bardzo chciałabym sama taką w swojej szafie. W dodatku ta urocza koronka i wielki sweter – cudo! Szkoda, że u nas stanowczo nie ma pogody na takie zestawienie, bo zbyt szybko zrobiło się w tym roku bardzo zimno.