Style digest

# minimal closet design ideas

english

Garderoba z prawdziwego zdarzenia właściwie nigdy nie była moim marzeniem. Odkąd pamiętam ceniłam sobie minimalistyczne rozwiązania. To dlatego urzekł mnie pomysł wolnostojącej garderoby, w której mogłabym trzymać większość swoich perełek. Zwłaszcza, że oddkąd zaczęłam stawiać przede wszystkim na jakość kupowanych ubrań, ich ilość zdecydowanie się zmniejszyła. Przede wszystkim miałam dość trzymania ubrań w ciemnej, niewygodnej szafie. Teraz przechowuję w niej akcesoria baletowe, ręczniki, kurtki oraz te rzeczy, które nie służą mi na co dzień.

 

# making your space minimal, but personal

Czy można stworzyć stylową garderobę bez poniesienia większych kosztów?

Wystarczy kupić najprostszy stojak na ubrania oraz po prostu wykazać się kreatywnością! U mnie świetnie sprawdza się Le sac en papier, w której przechowuję swetry, szaliki, spodnie, czy te elementy garderoby, które odporne są gniecenie, a chcę mieć je pod ręką. Stos magazynów, to nie tylko ozdobny element. Także świetne miejsce na odłożenie butów, czy torebki. Stara skrzynka drewniana może posłużyć nam jako sposób przechowywania ulubionej pary butów oraz innych drobiazgów. Od dawna marzyłam o gold prints i to właśnie one posłużyły mi za typowy element dekoracyjny.

Dbanie o jakość naszego życia, to także organizacja naszej przestrzeni. Nie tylko miejsca, w którym odpoczywamy, spędzamy wolne popołudnia, zapraszamy znajomych. Garderoba, czy miejsce przechowywania kosmetyków, to także ważne elementy naszej codzienności. Nie myśl o tym jak urządzisz te miejsca za X lat w innym mieszkaniu. Pomyśl co mogłabyś zrobić już teraz.

You Might Also Like

  • Bardzo podoba mi się Twój pomysł na aranżację mini garderoby. Pięknie pozawieszane ubrania dodają charakteru w pomieszczeniu i zawsze zachwycam się Twoimi zdjęciami przedstawiającymi właśnie ten wieszak. Jedyne nad czym się zastanawiam, to… czy za bardzo się nie kurzy?